Uždaroji akcinė bendrovė „KBF“ – didelę patirtį turinti nestandartinių baldų gamybos bendrovė. Gaminame virtuvės, prieškambario, vaikų kambario baldus, spintas stumdomomis durų sistemomis, komodas, bei kitus baldus, atsižvelgiant į kliento poreikius.

Per visą įmonės darbo laikotarpį pagrindinis dėmesys yra kreipiamas gaminio ir paslaugos kokybei. Baldus gamina ir montuoja ilgametę patirtį turintys darbuotojai. Reguliariai atnaujinami įrengimai ir technologijos. Gamyboje naudojamos Vokietijos, Austrijos, Čekijos, Italijos ir kitų šalių tiekėjų medžiagos, bei baldų furnitūra suteikia galimybę baldą pagaminti kokybišką, patogų ir ilgaamžišką. Gerbdami savo darbą, bei užsakovą, gaminius pristatome per sutartą laikotarpį.

Mumis pasitiki ne tik Lietuvos užsakovai – mūsų pagaminti baldai puošia Anglijos, Norvegijos, Vokietijos, Airijos, Švedijos ir Latvijos piliečių namus.

Betarpiškai bendradarbiaudami su užsakovais analizuojame gyventojų poreikius ir pageidavimus, stengiamės atrasti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Tad aplankykite pas mus, užsisakykite pas mus, pirkite pas mus, o mes Jūsų nenuvilsime.

lt_LTLithuanian